Інженерний аналіз – це більше, ніж програмне забезпечення

ОСНОВНІ ПРОДУКТИ

для бізнесу та не тільки

Group-923[1]

ANSYS

Передове програмне забезпечення для інженерного аналізу та числового моделювання.

Group-923[1]

FLOWNEX SE

Системне моделювання та аналіз складних гідравлічних систем.

Group-923[1]

CivilFEM

Ефективні інструменти та розширення для проєктування громадянських та промислових об’єктів, інтегровані в робоче середовище Ansys Workbench.

Group-923[1]

Rocky DEM

Ефективний інструмент для моделювання динаміки сипучих середовищ зі складною геометрією часточок методом дискретних елементів (DEM) від компанії ESSS.

Group-923[1]

Particleworks

Передове програмне забезпечення для моделювання течії рідини. Інноваційний програмний продукт, що дозволяє створювати та аналізувати моделі течій.

Group-923[1]

Цифрові Двійники

Це програмний аналог фізичного приладу, що моделює внутрішні процеси, технічні характеристики та дія реального об’єкта в умовах впливу перешкод та оточення.

ПРО КОМПАНІЮ

CADFEM

КАДФЕМ Україна є членом глобальної інженерно-консалтингової організації TechNetAlliance (www.technet-alliance.com) і входить до складу великого Європейського інженерного холдингу CADFEM International GmbH (www.cadfem.de) .

КАДФЕМ Україна включена в глобальну екосистему ANSYS Inc — ANSYS Partner Ecosystem.

Послуги компанії пов’язані з продажами та якісною технічною підтримкою спеціалізованого інженерного наукомісткого програмного забезпечення ANSYS і наданням широкого спектру консалтингових послуг (навчання клієнтів, розробка інженерних методик і розрахунків на замовлення, адаптація та розробки ПО, установлення та налаштування високопродуктивних обчислювальних кластерів, створення інженерних ЦОД, хмарні технології вирішення інженерних задач).

image-1[1]

10

років на ринку України

50

задоволених клієнтів

10

спеціалістів

25

сертифікатів

НАШІ КЛІЄНТИ

ті, хто довіряє

Починаємо Роботу

Процес

Сформулюйте Задачу, яку Вам Необхідно Вирішити

Оскільки компанія Cadfem-Україна має широкий спектр продуктових та інструментальних рішень для задач усіх галузей, ми підготуємо пропозицію відповідно до потреб вашого бізнесу.

Залиште Заявку Прямо Зараз!

І наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Разом ви зможете підібрати оптимальні інструменти та форму роботи для вирішення ваших бізнес-задач.

Починаємо Роботи І РАЗОМ Отримуємо Результат

Для нашої компанії ви – не клієнт. Під час роботи ви – наш партнер. Саме тому нам важливо, щоб процес співпраці був комфортним, прозорим і, перш за все, результативним для кожної зі сторін співпраці.

    Как к Вам обращаться?

    Ваш e-mail

    Ваш телефон

    Please prove you are human by selecting the Plane.